Jesteś tutaj:   StartOrzeł CzernaSeniorzyOrzeł Czerna vs Płomień Radwanice - seniorzy

• Maciek 8 lat temu
    Do czasu napisania powyższego newsa grałem w ...

Maciek nie ma co się obrażać za to że nie grasz ...

Już powinno być poprawione. Staty jak zwykle ...

Maciek,widzę rażący błąd w strzelcach bramek :)

Aktualności»
Odsłony: 1870
Ostatni, zaległy mecz w sezonie 2005/2006 odbył się w Czernej, a nie w Radwanicach jak to pierwotnie zakładał komunikat OZPNu. Spotkanie miało miejsce o godz. 16.00 w bardzo upalny sobotni dzień. Radwanice szybko objęli prowadzenie po rzucie rożnym. W pierwszej połowie spotkania Orzeł oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę rywali (wprost w ręce bramkarza). Cała gra Czerniaków w pierwszej części spotkania polegała na nieporadnej obronie i przeprowadzeniu kilku akcji, które kończyły się zazwyczaj na zdecydowanych obrońcach Radwanic. Do przerwy Płomień prowadził wynikiem 0:4. Drugą połowę można podzielić na trzy części: w pierwszej Radwanice całkowicie przejęli inicjatywę; w drugiej Orłom udało się oddać kilka słabych strzałów na bramkę przeciwnika i zdobyć bramkę dzieki główkowaniu Waldka Mach ; w trzeciej części zawodnicy Orła „przyglądali się" grze rywali, którzy mimo upalnej pogody nadal nie stracili wszystkich sił do gry. Wynik końcowy meczu: 1:7 dla Radwanic.

Orzeł Czerna vs Płomień Radwanice 1:7
(do przerwy 0:4)

Bramki dla Orła: Waldemar Mach

Poprawiono: poniedziałek, 26, czerwiec 2006 16:23